21 Сер

Круглий стіл “Сільський зелений туризм як фактор сільського розвитку”

15-16 серпня 2015 р. в Диканьці на Полтавщині відбувся круглий стіл “Сільський зелений туризм як фактор сільського розвитку”.

Ініціатором та основним організатором заходу виступила Всеукраїнська громадська організація “Спілка сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні”. У роботі круглого столу взяли участь спілчани з різних регіонів України, представники Міністерства аграрної політики, місцевої влади, ГО “Платформа знань – Аграрний розвиток та сільські інновації” та інших організацій.

Завідувач відділу економіки і політики аграрних трансформацій ДУ “Інститут економіки та прогнозування НАН України” Олена Бородіна взяла участь у підготовці пропозицій для резолюції та рекомендацій круглого столу. Старший науковий співробітник цього ж відділу Віктор Яровий виступив з основною доповіддю “Туризм у забезпеченні диверсифікації сільської економіки”. У пропозиціях та доповіді розглядались перспективи розвитку сільського туризму в Україні в контексті імплементації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС та реалізації Єдиної комплексної стратегії розвитку сільського господарства та сільських територій на 2015-2020 роки.