14 Вер

Сільська креативна економіка розвивається в Україні

Соколиний хутір - сільська креативна економікаВ інформаційну добу розвиток сільських територій та їх економіки все більше залежить від новаційності застосовуваного підходу. Одним із прогресивних сучасних підходів є концепція креативної економіки, що активно розвивається та впроваджується у провідних країнах (Канаді, США, Великобританії та ін.). До їх числа поступово долучається й Україна.

Дошка оголошень - сільська креативна економіка11 вересня 2015 року в рамках навчально-практичного семінару «Розвиток механізму створення агро-рекреаційних кластерів як платформи сталого розвитку сільських територій» учасники мали змогу переконатися в цьому, відвідавши Соколиний хутір в Ічнянському районі в селі Петрушівка. Його становлення почалося з креативної ідеї відродження та збереження української культури, довкола якої гуртувалися не лише творчі ініціативні люди, а й сільські домогосподарства як виробники місцевої сільськогосподарської продукції, підприємці (перевізники та ін.), представники місцевого самоврядування.Герб Соколиного хутору - сільська креативна економіка

Пошана трударям - сільська креативна економікаХутір став деяким центром, що активізував локальні ресурси, давши поштовх для відродження сільської економіки.

Підтримка розвитку креативної сільської економіки є одним із напрямів діяльності ГО «Платформа знань – Аграрний розвиток та сільські інновації», члени якої мають певний науково-дослідницький та практичний досвід у цій площині.