25 Січ

ГО «Платформа знань – аграрний розвиток та сільські інновації» долучилась до обговорення проекту Середньострокового плану пріоритетних дій Уряду до 2020 року

стимулювання сільського розвитку20 січня 2017 року ГО «Платформа знань – аграрний розвиток та сільські інновації» взяла участь  у засіданні ГС «Українська мережа сільського розвитку», присвяченому  розробці Пропозицій до проекту Середньострокового плану пріоритетних дій Уряду до 2020 року. Суть Пропозицій полягає у доповненні плану дій уряду пріоритетом «Стимулювання сільського розвитку».

Громадська спілка «Українська мережа сільського розвитку» – це об’єднання зусиль представників громадянського суспільства і академічної громадськості для  відстоювання інтересів сільських жителів, донесення їх до влади та сприяння їх врахуванню і реалізації при виробленні та впровадженні соціально-економічної політики держави.

Включення  пріоритету «Стимулювання сільського розвитку» до плану дій Уряду дасть поштовх до розвитку на селі малих і середніх фермерських господарств,  урізноманітнення їх діяльності, а також зайнятості інших сільських жителів у неаграрній сфері, що сприятиме зміцненню економічної основи розвитку сільських громад.

Пропозиції ГС «Українська мережа сільського розвитку» до проекту Середньострокового плану пріоритетних дій Уряду до 2020 року передані Кабінету Міністрів України.