29 Лют

Інформаційний бюлетень “Право на засоби до існування та достатній життєвий рівень”

Завдяки послідовній роботі та великій увазі до прав людини, в рамках нашого проекту “Права селян та продовольчий суверенітет” вийшов черговий випуск інформаційного бюлетеня. Цей випуск присвячений нагальному питанню – праву на засоби до існування та достатній життєвий рівень, яке стоїть в основі Декларації ООН про права селян та інших людей, що працюють у сільській місцевості.

Бюлетень зосереджується на різних аспектах цього права, розглядаючи не лише матеріальні питання, а й соціальні, ментальні, культурні та екологічні аспекти життя людини. Через історії Катерини Скрильник, Світлани Биценко та Надії Кім, бюлетень привертає увагу до труднощів і досягнень тих, хто бореться за своє право на гідний рівень життя в умовах війни та економічних турбулентностей.

У цьому виданні читачі матимуть можливість дізнатися про права та обов’язки селян та інших людей, які працюють у сільській місцевості, щодо засобів виробництва, таких як земля, вода та насіння, а також побачити приклади успішного господарювання сімейних фермерських господарств.

Бюлетень розрахований на селян, інших людей, які працюють у сільській місцевості, фермерів, представників органів державної влади та місцевого самоврядування, наукових і освітніх кіл, організацій громадянського суспільства та всіх тих, хто небайдужий до питань захисту прав селян.


Бюлетень підготовлений Громадською організацією «Платформа знань – аграрний розвиток та сільські інновації» завдяки отриманому гранту від Програми «Підтримка організацій громадянського суспільства (ОГС)» в Україні у межах  фінансової підтримки Посольства Великої Британії. Програма реалізується Crown Agents у партнерстві з International Alert і у співпраці з Crown Agents in Ukraine. Зміст бюлетеня не обов’язково відображає погляди Посольства Великої Британії, погляди Crown Agents, International Alert та Crown Agents in Ukraine.

Всю інформацію про критерії, допустимі витрати та вимоги до заявників можна знайти на https://www.facebook.com/UASupportCSO.