
Голова керівної ради
Професор Ігор Прокопа, доктор економічних наук, член-кореспондент НААН України.
Як головний науковий співробітник ДУ «Інститут економіки та прогнозування НАН України», відповідає за опрацювання наукових засад інституціонального і ресурсного забезпечення, формування організаційних і економічних механізмів сільського розвитку з урахуванням особливостей сільських територій України.
Основні напрямки наукової діяльності: соціально-економічний розвиток села; економічний механізм функціонування і розвитку сільської соціальної інфраструктури; відтворення сільського життєвого середовища; наукові і прикладні аспекти сільського розвитку.
Професор Ігор Прокопа тісно співпрацює з органами державної влади і управління, впродовж багатьох років здійснює наукове керівництво виконанням науково-дослідних робіт на їх замовлення. Наукові розробки реалізовані в Законах України «Про пріоритетність соціального розвитку села та агропромислового комплексу в народному господарстві» (1992 р.), «Про основні засади державної аграрної політики на період до 2015 року» (2005 р.); Концепції Національної програми відродження села на 1995-2005 роки (1994 р.), Основних засадах розвитку соціальної сфери села на період до 2005 року (2002 р.), Державній цільовій програмі розвитку українського села на період до 2015 року (2007 р.); проектах низки програмних документів щодо сільськогосподарського виробництва і соціального розвитку села України, інших нормативних і методичних документах, спрямованих на формування повноцінного життєвого середовища у сільському секторі суспільства та забезпечення сталого сільського розвитку.

Член керівної ради
Професор Тетяна Зінчук, доктор економічних наук, завідувач кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності Житомирського національного агроекологічного університету.
06.2010 р. – учасниця проекту «Підтримка дорадчих служб та інших інституцій, які працюють в аграрному секторі України, в реалізації програм розвитку сільського господарства і сільської місцевості з врахуванням досвіду Польщі та Євросоюзу», республіка Польща. 07.2007 р. – стажування у фермерських господарствах Франції. 10.2006 р. – учасниця проекту “Нові завдання перед сільськогосподарськими дорадчими службами Польщі і України – обмін досвідом” на тему: “Планування розвитку сільських територій”, Республіка Польща.
З 2004 р. досліджує процеси європейської інтеграції в аграрному секторі економіки України. Захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора економічних наук на тему: “Євроінтеграційні перспективи аграрного сектора економіки України: теорія, методологія, практика”. Лектор провідних навчальних дисциплін: “Міжнародні економічні відносини”, “Інтеграційна економіка”, “Глобальна економіка”. Автор і співавтор більш, ніж 100 наукових праць, тез міжнародних конференцій та монографій.
Під її науковим керівництвом захищено 4 кандидатських дисертації, здійснює керівництво докторантами та аспірантами.
Активний провідник ідей євроінтеграції на громадському рівні, виступає з курсом лекцій з проблем адаптації України до системи європейських цінностей на міському телебаченні. Здійснювала функції модератора при проведенні свята “День Європи в Україні”. Активно розповсюджує знання з євроінтеграції через засоби масової інформації, є організатором та активним учасником міжнародних конференцій, круглих столів, веб-конференцій з євроінтеграційних перспектив аграрного сектору.

Член керівної ради
Професор Юрій Лопатинський, доктор економічних наук. Основна сфера наукових інтересів – дослідження інституційної трансформації економічних систем, зокрема – стосовно аграрного сектора національної економіки.
Професор Юрій Лопатинський завідує кафедрою економіки підприємства та управління персоналом економічного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича (ЧНУ). У 2008-2013 роках працював на посаді проректора з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків зазначеного університету.
Докторську дисертацію захистив у 2007 році, вона присвячена дослідженням у сфері інституційної трансформації аграрного сектора національної економіки. Під його науковим керівництвом захищено 4 дисертації на здобуття наукового степеня кандидата економічних наук. Автор багатьох наукових публікацій. Заступник голови Спеціалізованої вченої ради із захисту дисертацій.
Приймав участь у ряді міжнародних проектів, спрямованих на удосконалення системи освіти в Україні. Виступав координатором від ЧНУ у проекті ТЕМПУС «Розбудова партнерства між університетом та підприємством задля навчання на основі компетентнісного підходу в Вірменії, Грузії та Україні» (516613-TEMPUS-1-2011-1-BE-TEMPUS-JPHES) у 2011-2015 рр. Приймає участь у проекті ТЕМПУС «Сприяння інтернаціоналізації вищих навчальних закладів у країнах Східного партнерства через культурні та структурні перетворення» (544125-TEMPUS-2013-AM-TEMPUS-SMGR) у 2013-2017 рр.
Кафедра під його керівництвом співпрацює з навчальними закладами Польщі, Румунії, Німеччини та ін.
Здійснює практичну консультаційну діяльність у рамках функціонування Центру співпраці з підприємствами ЧНУ.
У даний час спеціалізується у сфері питань сталого аграрного розвитку з урахуванням дії детермінант недосконалості інституційного середовища національної економічної системи.

Член керівної ради
Стрижак Микола Іванович, віце-президент Асоціації фермерів та приватних землевласників з 1997 року. Освіта вища – Литовська сільськогосподарська академія, м. Каунас. Фундатор фермерського руху у центральному регіоні України. у 1993 році створив у Кіровоградській області одне з перших фермерських господарств “Соджюс” (Садиба), де працював до 2002 року. В 1999 році підвищував професійну кваліфікацію у сфері функціонування ринкової економіки в м. Остендер, Бельгія.
Закінчив Київський інститут політології, отримав фах політолога, спеціаліста по роботі в органах місцевого самоврядування. В 2002 році був обраний головою Знам’янської районної ради, Кіровоградської обл., обіймав цю посаду до 2006 року. Депутат трьох скликань Знам’янської районної ради .
З 2007 по 2014 роки працював І-м заступником та Генеральним директором Українського державного фонду підтримки фермерських господарств.
Нагороджений Почесною грамотою Верховної Ради України.

Член керівної ради
Васильєв Володимир Павлович, голова правління Спілки сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні з 1996 року, головний редактор науково-популярного журналу “Туризм сільський зелений”.
Має значній досвід у керівництві проектами з розбудови сільського зеленого туризму в Україні та експертній роботі з виконання Україною зобов’язань щодо членства в СОТ, реалізації Європейської політики добросусідства в сільському секторі, реалізації Угоди про асоціацію з ЄС в частині розвитку сільського зеленого туризму.
З 2009 р. – керівник Школи сільського зеленого туризму при Національному університеті біоресурсів і природокористування України
2002-2009 рр. – укладач 16-ти випусків науково-практичного посібника «Порадник організатору та власнику садиби»
2003 та 2005 рр. – учасник Першого та Другого європейського Конгресу із сільського туризму (Іспанія, Україна)
2003-2007 рр. – автор посібників з питань організації сільського зеленого туризму: «Сільський зелений туризм: організація надання послуг гостинності», «Сільський зелений туризм; Програм навчання, курсів лекцій, методичних рекомендації» та ін. матеріалів для навчання у сфері сільського зеленого туризму.
2005-2015 рр. – член Ради з питань гуманітарної політики та Ради з питань розвитку сільських територій при Президентові України, член міжвідомчої Ради з питань інвестицій в аграрний сектор та Ради з питань розвитку сільських територій при Кабінеті Міністрів України, член Ради з питань розвитку туризму та курортів при Державній службі туризму і курортів, член Координаційної ради з питань туризму при КМ України.